Херсонські театрали повернулись додому з перемогою

З 26 червня по 5 липня в Очакові, Миколаївської області, відбувся ХХIV Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена».

Організаторами фестивалю є: Управління культури, національностей та релігії Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Фестиваль проводиться з метою розвитку та популяризації аматорського театрального мистецтва, покращення професійної та виконавської майстерності режисерів і акторів аматорських театрів, підвищення духовно-культурного рівня населення на кращих зразках української та світової літератури, посилення ролі театрального аматорського мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків сучасного суспільства; обміну досвідом керівників колективів та учасників Фестивалю; встановлення та розвитку творчих зв'язків між аматорськими театрами України.

Аматорські театральні колективи з різних міст України змагаються у таких номінаціях, як: дитячий аматорський театр; дорослий аматорський театр; студентський колектив, студія навчального закладу культури та мистецтв та молодіжний театр (студії та експериментальні театри).

Цього року у фестивалі театрального мистецтва взяло участь 1500 учасників з 11 областей України: Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернівецької.

Херсон гідно представили на фестивалі вихованці зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України театральний колектив «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов. Юні театрали підготували для журі та глядачів виставу «Дюймовочка» за мотивами казок Андерсена і вибороли IІІ місце!

Наталя РОЖКОВАН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон