Грошей на дороги громада Херсонщини не пошкодувала

Нарощує «вливання» до обласного бюджету перша на Херсонщині Кочубеївська об'єднана територіальна громада у Високопільському районі краю.

Торік вона перерахувала туди 750 тисяч гривень, як цільовий внесок на ремонт доріг, а нинішнього року збільшила суму вже до восьмисот тисяч гривень. Селяни погоджуються, що іншого виходу немає: через територію ОТГ проходить близько 130 кілометрів доріг, з них більше половини – це траси регіонального значення.

Стан їх, м'яко кажучи, залишає бажати кращого – подекуди ями по пояс дорослій людині. Торік місцеві фермери та підприємці своїми силами латали найпроблемніші ділянки будівельним сміттям, виділяючи на це людей і техніку. Але для чогось більшого ресурсів громади не вистачило б, тому ставку тут зробили на спільні зусилля.

— У найближчі місяці пройде ямковий ремонт на відтинку дороги Кочубеївка-Давидів Брід, що йде через селище Біла Криниця. Тут роботи вже почалися. Тривають також тендерні процедури для визначення підрядника для ремонту траси Кочубеївка-Заградівка. Тут на дистанції у шість кілометрів пройде грейдер, вибоїни засиплють щебенем. Вартість ремонту – понад два мільйони гривень з обласного та місцевого бюджетів, — додає голова Кочубеївської ОТГ Іван Дудар.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новый День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів