Які питання розглянуть на сесії Херсонської облради

Сьогодні, 10 липня, відбулося засідання Президії, члени якої розглянули питання, запропоновані постійними комісіями на розгляд чергової сесії,та сформували порядок денний ХХVІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання.

Так, на сесію Херсонської обласної ради, що відбудеться 12 липня, Президія погодила винести 52 питання із 55 запропонованих.

На доопрацювання відправлено питання стосовно погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Нова Каховка у зв'язку з відсутністю відповіді-висновку від управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Всі інші питання, на думку депутатів, вивчені в повній мірі та готові для прийняття остаточного рішення. Серед них – традиційні «програмні» питання, які полягають у внесенні певних змін в обласні програми, зокрема, програму зайнятості населення Херсонської області до 2021 року, комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019-2023 роки, програму соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік тощо.

Також на розгляд сесії виноситься декілька кадрових питань, питання майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває у комунальній власності, та клопотання щодо нагородження кращих херсонців відзнаками Верховної Ради України.

Окрім цього, депутати планують у рамках чергової сесії прийняти 6 звернень до вищестоящих органів влади. Зокрема, до Кабінету Міністрів України (далі – Кабміну) та Верховної Ради України (далі – ВРУ) стосовно продовження у 2020 році фінансування закладів охорони здоров'я області за рахунок медичної субвенції; до Президента України, ВРУ, Кабміну та Ради національної безпеки і оборони України щодо недопущення виникнення кризової ситуації в газорозподільній галузі, а також щодо визначення обґрунтованості нарахованої заборгованості населення за спожитий природний газ та вжиття необхідних заходів для уникнення негативних економічних наслідків для побутових споживачів

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон