Розпочалася третя зміна херсонського "Сонечка"

У херсонському міському дитячому таборі "Сонечко" офіційно відкрилась третя зміна. І, за доброю традицією, на урочистостях був присутнім давній друг і помічник табору Юрій Рожков.

"Діти - щастя квіти!", - полюбляє говорити засновник Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков, а тому цілий рік сприяє їх всебічному розвитку.

У навчальний період Юрій Рожков нагородами і подарунками заохочує до знань, а в канікулярний - дбає про відпочинок малечі, розвиток їх творчого та спортивного потенціалу. Зокрема, підтримує заклади позашкільної роботи.

І цього разу Юрій Рожков із великим задоволенням спостерігав за музичними виступами дітей, вкотре переконавшись, що у колективі "Сонечко" дійсно талановиті діти!

Вахіф Сурхаєв, директор табору розповідає: "Більшість наших дітей належать до пільгових категорій. Це сироти, багатодітні, з інвалідністю, дітки наших захисників, вимушених переселенців, а також обдаровані та відмінники навчання! Коло категорій постійно розширюється і охочих відпочити у "Сонечку" збільшується.


Тож й потреб у вигляді дрібного ремонту, благоустрою прилеглої території чи приміщень та навіть в спортивного інвентарю додається. Дуже приємно, що є такі добрі, щирі люди, які опікуються розвитком діточок з Херсона і передмістя, як Юрій Рожков!


Він нас не забуває. Вже не перший рік вітає з відкриттям кожної зміни, привозить дітям солодощі, подарунки. Цього разу вручив спортивний канат для перетягування. І обов'язково хочу відмітити, що він сам пропонує допомогу, цікавиться чого саме нам не вистачає, а не чекає якихось прохань.


Дуже дякуємо за людяність і турботу! Відпочинемо на-повну!"


Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів