У райцентрі Херсонщини подбають про школярів з особливими потребами

На базах навчальних закладів Херсонщини створюють ресурсні кімнати. Нагадаємо, що ресурсна кімната - це окрема, спеціально облаштована кімнатадля дітей з особливими освітніми потребами, де відбувається навчання за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога та психологічна і фізична адаптація дітей з інвалідністю.

Приміщення ресурсної кімнати може бути поділено на дві зони: навчально-пізнавальну та побутово-практичну. У першій зоні може здійснюватись процес навчання у групах або індивідуально. У другій зоні створюється простір, який виконує функції кухні та їдальні. Тут діти з особливими освітніми потребами під наглядом педагогів або з їхньою допомогою набувають навичок самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватись у соціумі.

Так, про створення та облаштування кімнат для особливих дітей подбали вже у Новій Збур'ївці, Голій Пристані, Херсоні, Новій Каховці та Олешківському районі.

Незабаром перші ресурсні кімнати з'являться у Каховці. За даними сайту публічних закупівель «Prozzoro», Каховське управління освіти оголосило про проведення тендеру на закупівлю нового обладнання. Згідно з тендерною документацією, на суму 52 тисячі 200 гривень планують придбати шкільні меблі та модернізоване обладнання, яке дозволить дітям отримувати освіту в гідних умовах. Всього планують закупили 17 комплектів.

Варто зазначити, що вищевказаний товар має бути доставлений до управління не пізніше кінця жовтня поточного року.

"Гривна"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон