«Крок до вишу» на Херсонщині не підвів

Бюджетні інвестиції у вдосконалення підготовки абітурієнтів потроху виправдовують себе на Херсонщині.

Через низькі результати, які показували випускники сільських шкіл краю на ЗНО в минулі роки, обласна рада започаткувала спеціальну програму «Крок до вишу». У її рамках створили 13 центрів, де досвідчені педагоги проводили додаткові заняття зі старшокласниками, тренуючи їх виконувати навчальні завдання у режимі обмеженого часу.

Інструкторам за їхню роботу платили з регіональної скарбнички, тож цього року програма стала у шістсот тисяч гривень. Але на тестуванні і результат був обнадійливим. Із 853 учнів, котрі проходили таку підготовку, під час ЗНО 452 отримали по 160 балів і більше.

Директор департаменту освіти, науки та молоді Херсонської ОДА Євген Криницький зазначив, що якість знань у відвідувачів занять на базі центрів допідготовки виявилася, в середньому, втричі кращою, ніж у їхніх ровесників, котрі обмежилися шкільними уроками та заняттями з репетиторами.

Тому наступного року програму «Крок до вишу» можуть продовжити. Якщо депутати Херсонської облради знову відшукають на неї гроші в обласній скарбничці.

"Голос України"

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон