Сергій Білоковиленко ініціює нову програму поводження з безпритульними тваринами

«У Херсоні повинен функціонувати повноцінний спеціалізований притулок, де бездомним тваринам надаватимуть належну відповідну допомогу.Піклуванням про тварин повинні займатися справжні волонтери, зоозахисники які переймаються цією проблемою усім серцем. Докладу усі зусилля, щоб цю можливість передати справжнім опікунам та направити міське фінансування на їх милосердну справу», - впевнений кандидат в народні депутати по округу №183 від Радикальної Партії Олега Ляшка Сергій Білоковиленко.

Кандидат ініціює програму, згідно з якою вуличних безпритульних тварин визнають частиною екосистеми міста.

«Ми винесемо програму на сесію міської ради та добиватимемося грантової допомоги на стерилізацію та вакцинацію тварин, загрозою для життя яких є замуровані підвали та зачинені горища. Я переконаний, що коти повинні жити та пересуватися вільно, щоб виконувати важливу функцію природної дератизації – знищення гризунів. Сучасні методи боротьби з розносниками інфекції фінансово витратні та екологічно небезпечні. А безпритульні тварини можуть це робити безкоштовно», - переконаний Сергій Білоковиленко.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів