Студентська група STEM-освіти ХДУ популяризується в Україні

Про лабораторію STEM-освіти на факультеті біології, географії і екології Херсонського державного університетузнають й у закладах вищої освіти України. Вже неодноразово її відвідували почесні гості та науковці з різних куточків країни.

Нагадаємо, ще у вересні минулого року до лабораторії STEM-освіти завітали кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Ольга Цуруль і доктор педагогічних наук, професор кафедри біології, онкології та медичної фізіології Рівненського державного гуманітарного університету Наталія Грицай.

Почесних гостей насамперед зацікавила робота студентської групи STEM-освіти факультету біології, географії і екології ХДУ. Вони не тільки відвідали наш науковий майданчик – коло питань охоплювало напрямки роботи студентської групи, методи залучення до них студентів, методику проведення безперервних наукових самостійних досліджень загалом і окремі методичні прийоми їх здійснення.

Зокрема, увагу колег привернули методики проведення досліджень, які не тільки економічні й технічно доступні для оволодіння, а й і є валідними, якими можна одержати надійні наукові результати. Адже саме у вказаному процесі йде формування фахівця-дослідника.

Виходячи із чисельних запитань гостей з'ясувалося, що на факультеті біології, географії і екології створена унікальна навчальна форма позаудиторної підготовки біологів та екологів. Така форма особливо зацікавила доцента кафедри педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Ольгу Цуруль.

Тому вона уклала угоду з Херсонським державним університетом щодо проходження стажування в лабораторії активних форм навчання біології та екології. Саме ця лабораторія й розробляє методику функціонування студентської групи STEM-освіти як нового формату підготовки фахівців-природознавців. Незважаючи на те, що Херсонський державний університет – регіональний заклад вищої освіти, фахівцям столичного вишу є чому в нас повчитися!

Відео студентської групи STEM-освіти «Цитоеколог» можна переглянути за посиланням.

Прес-центр ХДУ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон