Благодійник року Рожков Юрій нагородив херсонських випускників

Благодійник року Рожков Юрій нагородив херсонських випускників
Рожков Юрій, лідер Громадської платформи "Добро переможе" завітав у якості поважного гостя і друга на свято випускників в кілька херсонських освітніх закладів,які активно підтримував протягом навчального періоду.

Відомий меценат, "Благодійник року-2017-2018" Рожков Юрій поздоровив і нагородив учасників освітнього процесу.

«Випускний вечір - своєрідне підведення підсумків роботи вчителів, батьків, учнів та всієї громади, і я пишаюсь нашими спільними результатами!» - наголосив лідер Громадської платформи "Добро переможе".

Найуспішнішим випускникам ЗОШ № 37 - відмінникам навчання, переможцям творчих конкурсів та спортивних змагань він вручив матеріальні заохочення.

Нагородив і випускників 20 гімназії, котрі перемогли у номінації "Лідери", проявивши свої найкращі якості в різних сферах суспільного життя. А педагогічному колективу, на знак подяки за невтомну працю, презентував кулер для води. Тепер на перервах вчителі зможуть швидко випити гарячого чаю, зігрітися і, поновивши сили, продовжувати свою роботу з дітьми.

"Нам дуже приємно, що Рожков Юрій приділяє стільки уваги освітнім закладам, - підкреслив Олексій Бунчук, директор ЗОШ № 37, - це людина, яка розуміє потреби дітей, прагне зробити освітній процес якомога комфортнішим. Багатьом навчально-виховним закладам, зокрема, нам, привозив допомогу у вигляді меблів. Він скрізь встигає! Рожков Юрій - сильний, вольовий, але має дуже добре серце! Дякуємо за підтримку і сподіваємось, що наша плідна співпраця продовжуватиметься і в наступних навчальних роках!"

Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро Переможе»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів