В Олешківській райраді пройшов «День керівника освітнього закладу»

Сьогодні, 02 липня голова Олешківської районної ради Павло Потоцький провів нараду з директорами освітніх закладів району.

Присутніми на нараді були його заступник Костянтин Буганов, радник Людмила Шелудько, голова постійної комісії районної ради з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із ЗМІ Георгій Журавко, керівники комунальних установ Олешківської районної ради Надія Басюк, Микола Литвиненко, Лілія Канівець, ЗМІ та начальник управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександр Зарівний.

І хоча на вулиці у самому розпалі літо та питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального року не залишили байдужими керівників освітніх закладів району і на нараду вони прибули всі.

Детальну інформацію про хід проведення поточних та капітальних ремонтів надав керівник комунальної установи «Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради Микола Литвиненко, а його виступ доповнили керівники навчальних закладів.

Заступник голови Олешківської райради Костянтин Буганов акцентував увагу на необхідності прискорення процедури забезпечення навчальних закладів твердим паливом, адже у минулих роках на цей час школи вже звітували про завершення цієї роботи.

Під час обговорення не залишився поза увагою жоден навчальний заклад. Також присутніх непокоїло питання помпезно відкритих спортивних майданчиків у Олешківській гімназії та Олешківській СШ І-ІІІ ст. №4.

Але до цього часу ці майданчики не введені в експлуатацію та не здані жодні документи ні в районну раду, ні в управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, ні в комунальну установу «Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради, ні навіть у самі школи. Отже діти не можуть перебувати на цих майданчиках.

Павло Потоцький, підводячи підсумки розгляду першого питання порядку денного, акцентував увагу, що вирішення деяких питань потребує скликання позачергової сесії, оскільки 1-го Вересня діти повинні завітати до відремонтованих шкіл, затишних і обладнаних класів.

Про підсумки роботи оздоровчих таборів у навчальних закладах району доповів Олександр Зарівний, звернувши увагу, що оздоровча зміна триває і діти оздоровлюватимуться ще до кінця літа у позаміських таборах.

Наступне питання, яке обговорили учасники заходу – це необхідність до початку нового навчального року завершення роботи щодо внесення змін до статутів навчальних закладів у зв'язку із прийняттям нового Закону України «Про освіту».

Також до порядку денного наради було внесене питання про попереднє навантаження та мережу закладів загальної середньої освіти і позашкільних навчальних закладів Олешківського району на 2019-2020 навчальний рік, яке необхідно винести на розгляд чергової сесії районної ради ще до початку нового навчального року.

Директор комунальної установи «Інклюзивний ресурсний центр» Олешківської районної ради Надія Басюк інформувала про мережу інклюзивних класів, яка складає вже 32 класи та охоплює 72 учнів. Відкриті інклюзивні групи навіть у дитячих садочках – Олешківський ДНЗ №1, №2 та Костогризівському дитсадку.

Голова районної ради Павло Потоцький подякував керівникам освітніх закладів за високу відповідальність, увагу та небайдуже ставлення до проблем закладів, які вони очолюють.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів