На Херсонщині судять кандидата у народні депутати

Сьогодні, 2 липня, у Новій Каховці відбувається судове засідання, де на лаві підсудних знаходиться кандидат у народні депутати України Ігор Семенчев, - повідомила активістка "Самооборона Херсон" Інна Усачова:

...Голову Антонівської селищної ради з 2008 року, а нині кандидата - самовисуванця до Верховної Ради України Ігоря Семенчева судять за спробу отримання неправомірної вигоди у розмірі 100 000 у.о.

Справа розглядається вже 5 років, ймовірно адвокати Амінова та Мінаєва, у такий спосіб, намагаються допомогти уникнути відповідальності молодому "кришталево чистому" кандидату.

Відзначимо, що увесь цей час не щастило з правосуддям, судді Херсонського міського суду фактично відмовились розглядати справу. А призначений та розпочатий розгляд в Генічеську не відбувся через звільнення одного з суддів. Через що по-новому розгляд розпочався у Новій Каховці.

Чи то пов'язано з виборами, чи ні, а сьогодні, 2 липня, судове засідання відбувається у зв'язку з явкою кандидата в депутати ВР та його адвокатів. Допитуються свідки. Більше деталей трохи згодом.., - повідомляє Інна Усачова.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон