Співаковський: За цією молоддю майбутнє, в їх руках подальша доля України

Співаковський: За цією молоддю майбутнє, в їх руках подальша доля України
Цього року Херсонський академічний ліцей ім. О.В.Мішукова відзначає 25-річчя. На випускному вечорі у ліцеї побував народний депутат України Олександр Співаковський:

...Я бачив, як він створювався, його батьком і серцем був Олег Васильович Мішуков. На випускному ліцеїстів, який зібрав разом сьогодні випускників, їх батьків, вчителів, всі згадували людину, завдяки якій сьогоднішня зустріч стала можливою.

Саме завдяки енергії та силам Олега Васильовича, який зміг свою ідею втілити у життя, зібравши поряд однодумців, сьогодні ми маємо таких чудових випускників. Тому що побачив талановиту, яскраву та сміливу молодь, яка полишає стіни ліцею для того, щоб знайти свій шлях вже у дорослому житті.

Двері Херсонського державного університету відкриті для цих хлопців та дівчат, які здобули основу своїх знань в одному з найкращих закладів середньої загальної освіти Херсона, а далі вже обиратимуть свою професію, будуватимуть кар'єру.

ХДУ створює комфортну інфраструктуру для молоді Херсона (спортивний майданчик, басейн), забезпечує якісний рівень знань, надає можливість вчитись у сучасному просторі, тому запросив випускників ліцею приєднатися до великої родини нашого вишу, який забезпечить можливість капіталізувати знання отримані вже в університет,і завдяки нашій співпраці із університетами різних країн світу.

За цією молоддю майбутнє, в їх руках подальша доля України, саме тому наша задача сьогодні створити умови для здійснення їх мрій та реалізації сміливих планів. Впевнений, що поєднання мудрості дорослого покоління з енергією молодого, зробить Україну такою країною, де люди почуватимуться щасливими!, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів