Понад 11 тисяч осіб забезпечили роботою на Херсонщині

Понад 11 тисяч осіб забезпечили роботою на Херсонщині
Щоб підвищити шанси та можливості для працевлаштування спеціалісти служби зайнятості рекомендують шукачам роботи звертатися до центрів зайнятості заздалегідь,- до фактичного звільнення або коли щойно з'явилися думки про зміну роботи.

Громадяни мають право відвідати відповідні семінари, отримати інформацію щодо стану ринку праці та індивідуальні професійні консультації, в т.ч. пройти он-лайн тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри.

Саме коли є мотивація до праці, є компетенція та кваліфікація, є бажання змінити професійний шлях, - є всі шанси прискорити працевлаштування за допомогою послуг служби зайнятості.

За січень – травень 2019 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 18,4 тисяч безробітних громадян. Наразі такі послуги отримують понад 8 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, майже третину - безробітна молодь віком до 35 років.

З початку 2019 року у службі зайнятості працюють кар'єрні радники. Саме вони надають громадянам послуги за індивідуальним підходом, саме вони чітко розуміють потребу клієнта. Як результат - понад 11 тисяч осіб забезпечили роботою кар'єрні радники Херсонської обласної служби зайнятості з початку 2019 року, також до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 3,0 тисячі осіб з числа безробітних.

Роботодавці області надали до обласної служби зайнятості майже 13 тисяч вакансій, що на 1,7% більше минулорічного показника. В середньому у Херсонській області на 01 червня 2019 року на одну вакансію претендувало 4 особи, які шукали роботу.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням Херсонської обласної служби зайнятості з початку року проходили майже 4 тисяч безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів