На Херсонщині відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань з радіозв’язку

На Херсонщині відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань з радіозв’язку
У місті Скадовську відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських змагань з радіозв'язку на коротких хвилях.У змаганнях взяли участь 31 спортсмен, 8 команд Генічеського, Голопристанського, Олешківського районів та міста Херсона.

Команда вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи у складі: Скорик Данило, Дубинець Даніїл, Дубинець Марія, Польща Роман (керівник Бала Олександр Володимирович) посіли три перших місця в командному заліку – в телефонних змаганнях, в телефонних змаганнях англійською мовою та телеграфних змаганнях.

В особистому заліку:

- Дубинець Даніїл посів: І місце в телефонних змаганнях, ІІ місце в телефонних змаганнях англійською мовою, ІІ місце в телеграфних змаганнях;

- Скорик Данило: ІІ місце в телефонних змаганнях, І місце в телефонних змаганнях англійською мовою, І місце в телеграфних змаганнях;

- Дубинець Марія: ІІІ місце в телефонних змаганнях, ІІ місце в телефонних змаганнях англійською мовою, І місце в телеграфних змаганнях.

За матеріалами Управління освіти Херсонської міської ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів