Співаковський: Все, що стосується здоров’я людей, має бути головним пріоритетом і для влади, і для суспільства

Співаковський: Все, що стосується здоров’я людей, має бути головним пріоритетом і для влади, і для суспільства
Народний депутат Олександр Співаковський привітав працівників медичної сфери з професійним святом:

...Прийміть нашу щиру вдячність і повагу. Той, хто присвятив себе медицині, прирікає себе на неспокій, на життя, яке весь час вимагає відповідальних рішень, постійного самовдосконалення, безмежного терпіння і виключно щирої любові до людей.

Це професія сильних людей з великим і добрим серцем. Як і в освіті, працювати в цій сфері можна лише за покликанням.

Користуючись нагодою, хотів би окремо подякувати херсонським медикам і управлінцям за багаторічну плідну співпрацю. Завдяки нашій спільній роботі Херсон сьогодні має унікальний Центр реабілітації, який було відкрито на базі колишньої лікарні залізничників.

Разом нам вдалося залучити серйозні державні інвестиції на придбання дороговартісного медичного обладнання для обласного онкодиспансеру та міської клінічної лікарні ім. Є.Карабєлєша. Ваші професійні поради і експерті оцінки були надзвичайно цінними при відкритті і становленні медичного факультету ХДУ...

Це була гарна командна робота, саме тому і дала такий відчутний результат для всієї громади. Готовий і далі працювати разом із вами, і в межах своїх повноважень робити все можливе для того, щоб таких результатів нашої співпраці в інтересах херсонців було ще більше.

Переконаний: все, що стосується здоров'я людей, має бути головним пріоритетом і для влади, і для суспільства.

Вітаю зі святом! Щиро бажаю щастя вам і вашим родинам! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повернеться до вас сторицею!, - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів