Як сучасні "вандали" знищують Херсон

Як відомо, стародавні вандали особисто знищували пам'ятки архітектури, а їх сучасні "нащадки" діють дещо інакше - вони просто "не помічають"знищення історичного центру Херсона хаотичними забудовами.

Ось вже рік щодня "сучасні вандали" Маршак - начальник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради, та Миколаєнко – міський (вибачте за слово) голова, ходять на роботу повз численні порушення чинного законодавства та Конституції України.

Вони цього просто "не помічають" навіть стрілу будівельного баштового крану, яка впирається в ледве не в будівлю міськвиконкому. Дорога біля виконкому перекрита будівельним парканом, який не тільки заважає пішоходам, але й створює умови для автомобільних аварій, які відбуваються майже щодня біля самісінького міськвиконкому.

Майже через один квартал активно ведеться будівництво на місті колись історичних пам'яток вже четвертих – п'ятих поверхів невідомо скількох поверхових будинків невідомої конструкції. Чи мало в центрі міста недобудов?

Чому Маршак та Миколаєнко дозволяють руйнувати історію, пам'ять, культуру, архітектуру? Вони стають для міста дуже небезпечними! Що вони повинні ще знищити, щоб правоохоронні органи ізолювали цих херсонських "вандалів" від суспільства?

Стефан БАНДЕРКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів