
Павло Борисович подякував рятувальникам за їх нелегку роботу і зазначив, що ця нагорода не тільки голові районної ради, а й усьому депутатському корпусу Олешківської районної ради.

За матеріалами Олешківської районної ради

Павло Борисович подякував рятувальникам за їх нелегку роботу і зазначив, що ця нагорода не тільки голові районної ради, а й усьому депутатському корпусу Олешківської районної ради.

За матеріалами Олешківської районної ради
|
ОСТАННІ НОВИНИ
|
|
ЖИТТЯ
|