І певні православні громади радісно вітають своїх благодійників, приймають від них святиню і несуть її по домівках. Досить гарна ініціатива, на перший погляд.
Але, особисто в мене виникає цілий ряд запитань: Яким чином Божу благодать роздають високопосадовці? Яке взагалі вони мають до цього відношення?
Як я розумію, щоб доторкнутись до чогось святого, потрібно отримати благословення архієрея на ці дії.
Так от, шановні, хто вас благословляв? І якщо ви дійсно отримали таке благословення, то чого не зазначаєте це в новинах і не везете Благодатний вогонь архієрею, який вас благословив?
«Кесарю кесарево, а Божие Богу». Слоган «Армія. Мова. Віра» продемонстрував свою політичну неспроможність. Тож не треба використовувати Велике Православне Свято у своїх політичних іграх. Там немає Господа Бога.
Я не хочу, щоб поважні мною люди займалися питаннями віри і мого спасіння. Я хочу, щоб державні діячі займалися економікою, інфраструктурою та іншими питаннями, які за законом віднесені до їх компетенції.
Я хочу, щоб депутати звітували перед виборцями про свої реальні справи, а не розповідали про Благодатний вогонь. Я хочу бачити високопосадовців не під час святкового туру по всім церквам міста для піару, а на сповіді та причасті та під час молитви в тому числі і за своїх виборців. Не для камер та новин, а тихенько, разом із людьми, десь з краєчку, а не замість священика.
Наостанок нагадаю всім віруючим Української Православної Церкви, Владика Херсонський і Таврійський митрополит Іоанн благословляє всіх віруючих зустрічати Благодатний вогонь у Світлий Вівторок о 17.00 годині у Свято-Духівському кафедральному Соборі м. Херсона.
Зі Світлим Христовим Воскресінням всіх нас!
Фото Крым.Реалии