Відбувся семінар для херсонських роботодавців

Днями у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся тематичний семінар для 29 роботодавців містаза участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Херсонській області Світлани Шевцової та заступника начальника ГУ Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олексія Юсова.

Під час семінару Світлана Шевцова розповіла роботодавцям про переваги легального працевлаштування робітників на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців та про здійснення інспекційних відвідувань юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

Продовжив захід Олексій Юсов проінформувавши присутніх щодо детінізації виплати заробітної плати та легалізації найманих працівників, у тому числі осіб з особливими потребами.

Під час проведення семінару роботодавці ставили питання щодо переваг декларування трудових відносин, вимог законодавства та відповідальність за його порушення.

Підводячи підсумок семінару заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Херсонського міського центру зайнятості Лариса Льошенко проінформувала про соціальні послуги служби зайнятості для роботодавців, можливості вирішенні їх кадрових питань та подякувала всім учасникам за співпрацю, відповідальність та небайдужість до актуальних питань зайнятості громадян.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів