У Херсоні стартує Всеукраїнський благодійний марафон по допомозі онкохворим

У Херсоні стартує Всеукраїнський благодійний марафон по допомозі онкохворим
"Всеукраїнський благодійний марафон по допомозі херсонським онкохворим дітям стартує вже за тиждень!,- наголошує Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе", за підтримки якого відбудеться одразу кілька благодійних заходів (шкільний ярмарок, концерт місцевих та естрадних зірок, закупівля спеціального обладнання в онкогематологічне відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні), - а тому ми до нього готуємось особливо ретельно!

Зараз провели організаційну конференцію учасників у залі, що люб'язно надав нам Херсонський державний університет.

Дуже приємно, що до цього проекту добра долучилося усе місто і передмістя! Діти із 110 шкіл і дошкільних закладів готують поробки, які реалізовуватимуть на ярмарку перед концертом їхні батьки, а наші талановиті зірочки підніматимуть настрій гостям і покупцям.

Вчителі контролюватимуть дисципліну і допомагатимуть з організацією. Це ж чудово, коли навіть найменші громадяни зможуть об'єднатися з дорослими у такій суспільно-важливій справі - підтримка дітей з онкологічним діагнозом! Цей гарний досвід, урок добра малюки не забудуть ніколи в житті! Переконаний, після цього вони стануть дружнішими, чуйнішими, добрішими".

А ми, підприємці, благодійники, дамо можливість дітям реалізовуватись. Як голова регіональної ради підприємців, я закликав бізнесменів долучитися коштами до заходу, придбати квиточки на концерт і дитячі пам'ятні сувеніри на ярмарку.

Дуже вдячний громадським організаціям, що активно включились в цю ідею, трудовим колективам, службам і представникам бізнесу! Кожному небайдужому! Адже ми робимо велику справу! І вже, до офіційного початку Благодійного марафону "Врятуємо життя разом!" маємо певний результат: учора придбали необхідне обладнання - Інфузомат та комплектуючі для лікування діток з важким онкологічгим діагнозом. Але ми не зупиняємось. Навіть більше: це лише початок!

Далі добро поширюватиметься, мов морські хвилі: сильні, чисті, прозорі! Саме так ми працюємо, пробуджуючи громаду творити Добро. А Господь нам у цьому, я переконаний, допоможе!"

Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів