Бракує працівників – Херсонська служба зайнятості допоможе

На минулому тижні бажаючі працевлаштуватися на сезонні вакансії спілкувалися з роботодавцями Скадовського району безпосередньо на базах відпочинку.

У Вас бракує працівників – тоді ми йдемо до Вас! Ця форма роботи в області використовується вперше.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова обласна служба постійно удосконалює методи та форми роботи, реалізує інноваційні проекти для надання більш якісних та ефективних послуг. «Такий інноваційний підхід до своєчасної та якісної комплектації вакансій матиме ефективність, - зазначив Є.Єрашов. - Це дозволить оптимізувати та прискорити процес підбору та навчання персоналу для укомплектування вакансій, а шукачам роботи - знайти своє робоче місце».

На території роботодавців приватного багатопрофільного підприємства «Парітет», дитячого санаторію «Чайка», санаторно-оздоровчого комплексу «Гілея» та спортивно-оздоровчого табору «Прибрежний» шукачі роботи спілкувалися з керівниками пансіонатів. Зацікавлені у працевлаштуванні мешканці області на власні очі побачили об'єми робіт, умови праці та проживання, дізналися про розмір заробітної плати.

«У цьому році використовується нова ефективна форма надання послуг роботодавцям, які мають сезонні вакансії, - наголосила заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Португальська, - це презентації роботодавців безпосередньо на робочому місці. Закінчилися два підготовчих етапи цієї роботи. Результат - підібрані шукачі роботи зі всієї області, які дійсно бажають працювати».

Тож, щоб отримати бажану роботу, 170 шукачів роботи зі всієї області спілкувалися з роботодавцями, яким необхідні покоївки, офіціанти, кухарі, шеф-кухар, кухонні робітники, мийники посуду, озеленювачі, матроси-рятувальники, бібліотекар, сестри медичні, двірники, робітники з комплексного обслуговування будинків, водії автотранспортних засобів, прибиральники територій.

Поки ще безлюдне узбережжя Чорного моря чекає на відпочиваючих, а фахівці служби зайнятості сприяють тому, щоб відпочинок був вдалим...

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів