Юрій Рожков – благодійник року!

Юрій Рожков – благодійник року!
Вдруге поспіль найвищу відзнаку регіонального конкурсу "Благодійна Україна" Фонд громади м. Херсона "Захист" присудив лідеру Громадської платформи "Добро переможе",людині великої щирої душі, що повсякчас турбується про добробут своїх земляків, Юрію Рожкову!

"Дуже добре, що ми можемо отак привселюдно сказати "Дякуємо" тим людям, які займаються благодійністю, - зазначила Лариса Польська, голова Фонду, - Юрій Рожков зробив для нашого суспільства таку кількість добрих справ, що навіть важко перелічити! Це допомога малим і дорослим, захисникам і ветеранам, підтримка обдарованих і тих, хто ще відкриває свій талант. Школи, садочки, лікарні, підприємства... Справді, дуже багато!"

Під гучні оплески запрошених та усіх, хто побажав особисто привітати свого друга, мецената і наставника, Юрію Рожкову вручили бурштинову статуетку "Янгол добра", що символізує чистоту та щирість.

У цей світлий день добра і благочинності на офіційній церемонії нагородження було море квітів, посмішок, привітань та обіймів. Завітало багато людей і мало не з кожним Юрій Рожков знайомий особисто, бо співпрацює вже багато років, навіть ще свого до свого депутатства. Адже доброта серця не залежить від віку, уподобань і жодних інших умовностей!

"Потреба робити добро, напевне, йде від Бога, - каже сам Юрій Рожков, благодійник року-2017-2018, - я люблю людей і завжди намагаюсь їх об'єднувати у добрих справах. Кожна людина, безперечно, особлива і для кожної знайдеться місце у моїх проектах! Так, нам дійсно багато вдалось зробити цього року, та й у попередні роки також. Зокрема, ми з Благодійним фондом "Мангуст" відкрили "соціальну перукарню" та "банк одягу", де херсонці, за потребою, можуть отримати безкоштовні речі і послуги. Разом з телеканалом "Твій плюс" підтримуємо обдарованих діток, реалізовуючи проект "Таврійська зірка".


У співпраці з міжнародними фондами Європи, надаємо допомогу освітнім та медичним закладам. До прикладу, меблів та обладнання цього року розвезли на суму понад 3 млн. грн. Звичайно, я продовжую займатися близькими моїй душі справами. Хочу подякувати усім, хто ділиться добром з іншими, вважає правильним підтримувати тих, хто опинився у скрутному становищі. І не чекає допомоги у відповідь. Це ж чудово! А хто ще не відчув неповторний смак благодійності - запрошую спробувати - і тоді Ви просто не зможете без цього жити, бо творити добро - це і означає жити!"


Громадська Платформа "Добро Переможе" Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів