Херсонців запрошують на «Великдень у Світлиці»

У Херсонському обласному Центрі народної творчості працює обласна виставка «Великдень у Світлиці».

Усі бажаючі зможуть побачити доробки майстрів і любителів народного мистецтва з усієї Херсонщини. Це близько 100 учасників і понад 275 робіт.

Твори виконані у різних техніках. Тематика – весна, Великдень, краса квітучої природи. На виставці можна побачити вишивані вироби, витинанки, декоративні панно, холодний та гарячий батик, кераміку, народних та авторських ляльок, великодні сувеніри.

Королевою Великодньої виставки, звичайно ж, є писанка. Велика кількість писанок написана у традиційній восковій техніці. До створення цієї колекції долучились працівники обласного Центру народної творчості під керівництвом відомої херсонської майстрині-писанкарки Ольги Завальнюк.

Експозиція виставки самодіяльних майстрів народного мистецтва Херсонщини поєднана з яскравим вишиваним живописом української співачки, члена Національної спілки художників України, заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької. Представлено ряд її робіт до Великодня – «Дерева-писанки» із циклу «Сад чеснот».

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора

P.S. Виставка буде працювати у робочі дні у «Херсонській Світлиці» (Херсон, пр. Ушакова, 16) до кінця травня. Тож усі бажаючі зможуть на власні очі побачити прекрасні творіння народних майстрів.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів