Владислав Мангер про додаткові механізми підтримки херсонських олімпійців

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер провів робочу зустріч з представниками Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України– віце-президентом організації Ігорем Гарагулею та членом виконкому Русланом Малашенком.

Ця зустріч була запропонована головою облради в продовження діалогу щодо підтримки провідних херсонських спортсменів, який було розпочато напередодні 17 квітня під час засідання ініціативної групи Херсонського відділення НОК України.

«Для мене не є новиною, яким сьогодні має бути фінансове забезпечення спортсмена високого класу, тим більше, якщо мова йде про його підготовку до відбору на Олімпійські ігри та безпосередньо участі в них.

Але, нажаль, в цей відповідальний, передолімпійський рік – рік завоювання олімпійських ліцензій в більшості видах спорту, можливості обласного бюджету не дозволяють в повній мірі забезпечити існуючу потребу наших олімпійців.
Тому сьогодні надважливим є залучення до цього процесу (підготовки провідних спортсменів області – від ред.) потужних бізнесових структур», - наголошує Владислав Мангер.

В ході зустрічі представники НОК України надали голові обласної ради список херсонських спортсменів, яких Міністерством молоді та спорту України включено до складу кандидатів для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року у м.Токіо (Японія) на 2019 рік, а також претендентів на участь у чергових Паралімпійських і Дефлімпійських іграх.

Голова обласної ради взяв на себе зобов'язання провести переговори з керівниками фінансово спроможних комерційних структур з приводу надання останніми грошової підтримки спортсменам області, які розглядаються кандидатами на участь у головних змаганнях чотирьохріччя – Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх.

«Впевнений, що мені вдасться переконати успішних підприємців, керівників бізнес-кампаній долучитися до благородної і почесної справи – розвитку спорту. Не маю жодного сумніву, що на Херсонщині знайдеться не один патріотичний бізнесмен, готовий включитися в непростий процес підготовки олімпійців, забезпечивши їм належний рівень харчування, фармакологічної підтримки, матеріально-технічного оснащення.

А в результаті херсонські спортсмени, здобувши в умовах жорсткої конкуренції олімпійські ліцензії, достойно поборються за нагороди найголовніших стартів чотириріччя. І це буде наша спільна перемога!», - наголосив в кінці зустрічі Владислав МАНГЕР.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів