Павло Потоцький про борги і дешевий піар

Павло Потоцький про борги і дешевий піар
Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький звернувся до депутатів з приводу ситуації, що склалася навколо використання бюджетних коштів району:

Шановні мої колеги депутати Олешківської районної ради! Я знаю, що кожен з Вас людина своєї справи і Ви щодня працюєте, поєднуючи свою працю з депутатською діяльністю, за яку ви не отримуєте жодної копійки, а навпаки навіть несете витрати, як приклад приїхати з села Щасливе або з смт Нової Маячки за власні кошти.

І за це, як це було на останній сесії отримуєте лише образи, бо те що корисне зроблено нашим скликанням або швидко забувається або на цьому піаряться інші, забувши про Вас.

Чому я сьогодні звертаюся до Вас? Тому, що мені телефонують наші колеги депутати та запитують про відкриття футбольних майданчиків у Олешківській спеціалізованій школі # 4 та Олешківській гімназії та чому ні мене ні заступника голови районної ради Буганова К.М. не було було на цих заходах.

Хочу нагадати, що вирішення цього питання нам далося не просто, оскільки половину цих коштів, а саме більше 1 600 000 грн ми разом з Вами взяли у борг в державній казначейській службі.

Ви добре пам'ятаєте, як наполягала на виділенні цих коштів голова РДА Кравченко-Скалозуб Е.В., приїздив до нас на президію аби вплинути на виділення цих коштів тодішній заступник голови Херсонської ОДА Є.Рищук, який потім ображав тих хто не підтримав це рішення "недодепутатами".

Тому хочу довести до відома депутатів Олешківської районної ради, що на адресу районної ради жодному нашому депутату запрошень взяти участь у відкритті майданчиків не надходило.

Ось так і виходить, що кошти на ці майданчики виділяли депутати районної ради, а відкривають їх та піаряться зовсім інші і депутати їм вже просто не потрібні! А що ж залишилося на депутатам?

А нам залишилося шановні колеги лише і далі чесно працювати, адже нас вибрали люди та зважено підходити до вирішення тих питань, що належать до компетенції районної ради. А ще віддавати борги за спортивні майданчики та чужий піар, - підсумував своє звернення до депутатів голова Олешківської райради Павло ПОТОЦЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів