З міської ради Нової Каховки поскаржились на брехню

До місцевої поліції звернулись представники Новокаховської міської ради через дозвіл суду на тимчасовий доступ до речей та документів,що стосуються будівництва центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

Під час проведення досудового розслідування, у якості свідка допитали Тетяну Євсєєву, головного архітектора TOB «Проектний центр», голову громадської організації «Новокаховське товариство охорони культурної спадщини» ( вона заявляла, що в зоні охоронюваного ландшафту, біля берега Дніпра, не можна вести таке будівництво, і що офіційного дозволу на таке будівництво взагалі немає).

«На нашу думку надані в суді показання свідка є неправдивими, не відповідають дійсним обставинам справи та є перекрученими. Упереджене ставлення свідка до місцевих органів самоврядування підтверджується багаторазовими публічними виступами.

Вважаємо, що громадянка Євсєєва Т.М. навмисно надала неправдиві свідчення, щоб ввести суд в оману та дестабілізувати сталу роботу Новокаховської міської ради та її органів, тобто вчинила діяння, яке має ознаки складу злочину, передбаченого ст. 384 Кримінального кодексу України, яка встановлює кримінальну відповідальність зазавідомо неправдиве показання свідка» - йдеться у заяві до правоохоронців.

Тому депутати міської ради вимагають розпочати розслідування по викладеним фактам і притягти винних осіб до відповідальності.

Олена ПІМЕНОВА

P.S. Нагадаємо, будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», презентували на початку квітня 2018 року. Центр планували збудувати в колишньому Комсомольському парку між турготелем «Нова Каховка» та молокозаводом, який вже не працює, по пр. Дніпровському. Вартість будівництва оцінюється у 200 млн. гривень. Крім спорткомлексу, планують спорудити аквапарк та облаштувати паркову зону.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів