У Херсоні відбувся сольний концерт талановитої піаністки

Багато хто з дитинства навчається грі на різних інструментах, відвідуючи музичні школи. Але далеко не всі з них продовжують щоденні екзерсиси на інструменті,що полюбився, і, вже звичайно, рідкісний випускник вдосконалює свою гру потім.

Саме до таких рідкісних учнів (ДМШ №4, клас викладача Галини Солгутовської) відноситься починаюча талановита піаністка Дарина Бянова. У минулий вівторок, 16 квітня вперше у наших стінах відбувся сольний концерт цієї юної виконавиці.

Якісну класичну живу музику почуєш не часто, тому всі присутні (однокласники, класний і музичний керівники й батьки Дарини) з перших нот були заворожені віртуозною грою на роялі. Ведуча концерту Ілона Коленко розповіла багато дивовижних фактів про композиторів, шедеври яких прозвучали у виконанні Дарини, а це були Й.С.Бах, Л.Бетховен, Ф.Шопен, С.Борткевич, М.Скорик і П.Чайковський.

На завершення концерту Дарина почула багато приємних слів і побажань від класного керівника та однокласників, які піднесли їй букети квітів і подарунки. Слова подяки на свою адресу почули й викладач музики, й батьки піаністки.

Дарина вже зараз є лауреаткою Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, і всі зійшлися на думці про те, що це тільки початок її славного шляху.

А ми, в свою чергу, бажаємо юній піаністці ще більше розкритися й досягти успіхів на музичних теренах. Сподіваємося ще не раз почути фортепіанну музику у виконанні Дарини в наших стінах і не тільки, а це означає – знову отримати емоційний заряд і радість спілкування з прекрасним!

art.lib.kherson.ua

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів