Андрій Гордєєв: Стадіон так стадіон

Такими словами супроводжує свою нинішню діяльність, ще до недавно голова Херсонської ОДА, а нині - керівник Херсонської обласної Федерації футболу Андрій Гордєєв:

...1 вересня, коли вітав школярів і вчителів 47-ї школи Херсона з початком нового навчального року, повідомив приємну новину, що найближчим часом ми збудуємо для них великий стадіон.

Сказаних слів, дотримався!

Минуло лише кілька місяців, і вже сьогодні, як голова Херсонської обласної федерації футболу України, вітав усіх з урочистим відкриттям нового футбольного поля зі штучним покриттям.

Об'єкт вдалося реалізувати завдяки взаємодії усіх гілок влади, а також за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, загальна вартість - майже 15 млн. грн.

Футбольне поле має розміри 97х64 метрів, на ньому встановлено дві модульні трибуни та прожектори освітлення.

Бажаю усім дітям, які навчаються у школі, бути здоровими, спритними і мати волю до перемоги! Адже НОВИЙ СТАДІОН - це НОВІ МОЖЛИВОСТІ !!!

Особливі слова вдячності футбольному тренеру, Федору Кузьменко, за його жагу до спорту та виховання майбутніх чемпіонів!

Сьогодні необхідно об'єднуватися навколо майбутнього дітей, сприяти формуванню здорової нації. Тому 18 квітня о 13-00 чекаю усіх на відкритті наступного футбольного майданчика на базі Херсонської гімназії № 1.

Стадіон так стадіон! Перемога так перемога!, - говорить, напевно про спортивні перемоги, Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів