Колишній цех Новокаховського електромашзаводу передадуть військовим

Рішення про припинення прав на землю ТОВ "Новокаховський електромашинобудівний завод" 11 квітня прийняла Новокахоська міська рада.

Воно стосується будівлі корпусу №4, в якому раніше вироблялись електричні машини, площею 2,35 гектарів по вул. Фабрична, 5-в.

Цей цех давно не використовується, а саме підприємство перебуває у стадії ліквідації з квітня 2017 року.

Водночас міськрада надала дозвіл на передачу цієї земельної ділянки Військовій частині А-1736 Міністерства оборони України для тимчасового розміщення військової техніки до вирішення питання оформлення та будівництва постійного місця її дислокації на території Нової Каховки.

— Військова частина повертається до міста. Тож, щоб їй було де розміститись ми віддаємо земельну ділянку з вказаним корпусом завода-банкрута, — прокоментував міський голова Володимир Коваленко.

Також міська рада припинила право користування земельною ділянкою площею 1,5331 га у Дніпрянах дочірнім підприємством ТОВ "Югтара" "Дніпрянська аграрна фірма ім. Солодухіна". За її рішенням вказану ділянку передано в оренду фізичній особі Дмитру Карпову.

— У цієї структурі змінився господар, — пояснив Володимир Коваленко. — Тому це рішення потрібне, щоб оформити юридичні стосунки з новим власником.

Як зазначено в рішенні міськради, право постійного користування на вказану ділянку підприємством припиняється на підставі договору купівлі-продажу розташованого на ній нерухомого майна від 3 квітня 2019 року.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів