Херсонці активно долучаються до озеленення міста

Херсонці активно долучаються до озеленення міста
Після масових прибирань у місті, херсонці приступили до його озеленення.

Так, у четвер для Херсона з Великоолександріївського лісного господарства було виділено значну кількість саджанців дуба.

Херсонський волонтер і активіст Ігор Кураян забрав дерева та влаштував своєрідну екологічну акцію. Протягом двох днів місцевий мешканець розвозив дерева районами міста. Усі бажаючі мали змогу отримати молоде дерево та висадити його на прибудинковій території або біля дитячих майданчиків.

За словами Ігоря Кураяна, більшість херсонців відгукнулися на пропозицію та активно розбирали саджанці: «Херсонці, ви – молодці. Цілий день розвозив саджанці містом. Активність і бажання жити у квітучому місті мене вразила. Дякую всім, хто брав участь. Вдалося роздати значну кількість дубків: перший день – 672, а на другий – 650».

Варто зазначити, хто хоче також долучитися до акції озеленення, можуть отримати саджанці у магазині «Міда» на проспекті Ушакова, 64. Їх залишилося майже 4 тисячі.

"Гривна"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів