Новокаховські комунальники вирішили створити дочірнє підприємство

Новокаховська міська рада погодила створення дочірного підприємства комунальним підприємством "Теплові мережі міста Нова Каховка".

Відповідне рішення прийнято 11 квітня. Як пояснив міський голова Володимир Коваленко, метою цього рішення є намір розширити сферу діяльності комунального підприємства для одержання ним нових прибутків і своєчасного виконання завдань, що стоять перед громадою.

Відповідно до нового статуту КП "Теплові мережі міста Нова Каховка", також затвердженого 11 квітня на сесії міськради, у підприємства суттєво розширені види його діяльності.

Зокрема, тепер воно займатиметься "діяльністю у сфері архітектури, інжинірингу, геології, геодезії, наданням послуг технічого консультування, права, бухгалтерського обліку й аудиту, обслуговуванням систем безпеки, іншою професійною науковою та технічною діяльністю та іншими видами діяльності, що не заборонені законодавством".

Зараз у Новій Каховці за офіційною інформацією міської ради працює 20 комунальних підприємств.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів