В Олешківській райраді серйозно ставляться до питань охорони праці

Тому сьогодні, 12 квітня, в кабінеті голови Олешківської районної ради Павла Потоцького відбулась нарада-навчання з питань охорони праці.

Нарада пройшла за участі Козиря О. В., страхового експерта з охорони праці Олешківського відділення управляння виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Херсонській області та працівників виконавчого апарату.

В ході наради були розглянуті питання щодо стану охорони праці на території нашого району та запобігання випадкам виробничого травматизму, дотримання вимог щодо безпеки охорони праці.

Нараду – навчання розпочав керівник районної ради Павло Борисович, який розповів про заходи, що спрямовані на забезпечення життя, здоров'я і працездатності працівників районної ради.

Олександр Васильович, страховий експерт з охорони праці, розповів присутнім про повноваження Державної служби України з питань праці в частині здійснення державного нагляду (контроль) за дотриманням законодавства з питань експертизи праці роботодавцями. Надав відповіді на питання працівників виконавчого апарату районної ради.

На нараді прийняті відповідні рекомендації щодо дотримання правил охорони праці в Олешківській районній раді.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів