На Херсонщині шкільні книгозбірні стануть публічним простором

Цікавий проект із перетворення бібліотек освітніх закладів на публічний простір започаткували у Каховці, що на Херсонщині.

Для цього книгозбірням загальноосвітніх шкіл № 5 та № 6 придбають нові меблі, комп'ютери, оплатять доступ до Інтернету. А також виділять кошти з місцевого бюджету для закупівлі нової художньої та науково-популярної літератури, адже нині її вибір обмежений навчальною програмою.

У міськраді передбачають, що впродовж першої половини дня бібліотеки обслуговуватимуть учнів та вчителів. А в другу, після уроків, працюватимуть для потреб всієї громади, задовольняючи інтерес читачів до нової літератури й забезпечуючи доступ до Інтернету тим городянам, які з певних причин не мають можливості користуватися ним вдома.

«Нове обличчя» бібліотек коштуватиме міській скарбничці майже вісімсот тисяч гривень. Якщо експеримент виявиться вдалим, публічний простір не проти поширити й на інші школи.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів