Освітній центр «Крим - Україна» при ХДУ: вступна кампанія-2019

Освітній центр «Крим - Україна» при ХДУ: вступна кампанія-2019
Освітній центр «Крим-Україна» при Херсонському державному університеті діє вже четвертий рік поспіль. Мета освітнього центру– створити умови вступу на навчання абітурієнтам з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

Керівник освітнього центру «Крим-Україна» при ХДУ Галина Полякова зазначає: «Ми пропонуємо навчання більш, ніж на 50 спеціальностях у різних галузях – освіта, гуманітарні науки (у тому числі українська та 5 іноземних мов), соціальні, фізико-математичні та природничі науки, охорона здоров'я, сфера IT-технологій, обслуговування, журналістика, мистецтво, фізична культура, юриспруденція, економіка тощо. Для студентів ХДУ забезпечено право на міжнародну академічну мобільність та участь у програмах подвійного дипломування в європейських закладах вищої освіти».

Варто відмітити, що кожного року молодь цієї категорії вступає на різні спеціальності денної та заочної форм навчання. Їх кількість щороку коливається – від 3 до 15. Традиційно перевагу надають іноземній філології, економіці, праву, фізичній культурі, мистецтву, готельно-ресторанній справі і, що найбільше радує, українській філології.

Галина Полякова наголосила, що вступники з тимчасово окупованої території Криму навчаються за рахунок бюджетних коштів, проживання у студентському гуртожитку їм гарантовано.

За словами керівника центру процедура консультування та прийняття на навчання вступників з Криму до університету відпрацьована та злагоджена. Отже, громадянам з тимчасово окупованої території АР Крим, які бажають навчатися у Херсонському державному університеті за кошти державного замовлення, необхідно приїхати до освітнього центру «Крим-Україна» до 16 липня (для вступу на навчання за кошти фізичних осіб – до 28 вересня), заповнити освітню декларацію, скласти вступні випробування з української мови, історії України та профільного предмету з обраної спеціальності. На період вступної кампанії абітурієнтам та особам, що їх супроводжують, надається можливість проживання в гуртожитку.

Детальна інформація на сайті Херсонського державного університету – Освітній центр «Крим-Україна».

Прес-центр ХДУ

Адреса: Херсон, вул.40 років Жовтня (Університетська), 27, каб. 113. Контакти: (0552) 32 67 13, (0552)49 43 75; 095 592 91 49; 096 613 05 16

e-mail: Galina@ksu.ks.ua або EntranceExamination@ksu.kherson.ua.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів