Чергова допомога Херсонській обласній клінічній лікарні від Юрія Рожкова

"Щира турбота про хворих допомагає їм швидше одужувати, - переконаний Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе",- а тому я вже кілька років, спільно з міжнародними фондами, підтримую херсонські лікарні та їх пацієнтів".

Чергова допомога надійшла до Херсонської обласної клінічної лікарні: цього разу у вигляді ортопедичних матраців та гіпоалергенних подушок.

"Це білизна з Голландії, - зазначив головний лікар закладу Віктор Клименко, - вона дуже якісна і зручна. Ми вже розподіли її між відділеннями. Більшість матраців - у терапевтичне, а от подушки стали особливо актуальним оновленням для пульмонологічного відділення. Адже тут лікуються люди із захворюваннями органів дихання! Дуже вдячні Юрію Рожкову, лідеру Громадської платформи "Добро переможе" та Фундації "Голландія-Україна" за спільні добрі справи!"


"Якісна білизна - гарне доповнення до сучасних багатофункціональних меблів, що Юрій Рожков завіз нам торік, - додала Лілія Кузнєцова, головна медсестра лікарні, - ці ліжка і тумби виготовлені таким чином, що їх легко можна трансформувати, пристосовуючи до пацієнтів, котрим важко рухатись. Так наші хворі без зайвих зусиль підводяться, сідають, а головне - відчувають турботу. Дякуємо усім колективом за це!"

Громадська Платформа «Добро переможе» Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів