Найкрасивіші дівчата Херсонщини сьогодні зберуться в Палаці молоді

Найкрасивіші дівчата Херсонщини сьогодні зберуться в Палаці молоді
Сьогодні, 7 квітня в Обласному палаці молоді та студентів о 17.00 відбудеться феєричний підсумок щорічного конкурсу під назвою «Місс Херсон – Місс Таврія».

Щасливий збіг цифр – 19-тий конкурс проходить саме в 2019 році - віщує яскраве шоу. А фіналістки отримають рекомендації до участі у Всеукраїнських проектах.

Ми зазирнули за лаштунки, щоб розпитати, як готувалося це свято дівочої краси та юності. І директор облпалацу Олена Звягіна розповіла, що уже певні, менш видовищні, але важливі, етапи конкурсу відбулися раніше, і що уже є попередні результати: «Найважче і найвідповідальніше – це готувати всю ту легкість та красу, яку побачать гості та глядачі. І це – робота не тільки конкурсанток, а й усієї команди Палацу молоді. Я вдячна кожній колезі за відданість, ініціативність та любов, з якою вони беруться до своєї роботи», - пояснила Олена Валентинівна, і направила нас до безпосередніх кураторів змагання.

Як розповіла координаторка конкурсу, заслужений працівник культури та заступник директора Палацу молоді та студентів Алла Кашицина, підготовка почалася давно: «Цього року ми вирішили проводити «Місс-Таврія, Місс-Херсон» навесні, бо весна – це час пробудження всього найкращого. І, думаю, ми не помилилися. Конкурс уже майже досяг 20-тої, ювілейної, позначки. За весь цей час жодного разу не повторювався: сценарій кожного, світлові ефекти та звук завжди оригінальні. Постійними проте є партнери конкурсу – частина з них усі ці роки допомагає із організацією, призами, костюмами, і ми їм щиро вдячні за це», - сказала Алла Василівна.

Кастинг для претенденток розпочався ще 12 березня. Після відбору були репетиції, які відвідували й члени журі (а їх 11), щоб оцінити, хто з дівчат всерйоз поставився до підготовки, а хто легковажно. Потім – пройшли етапи, на яких дівчата знайомилися із суддями й розкривали свої особистісні якості.

Благодійний етап. Цьогоріч він виявився ще й екологічним. 20 херсонських красунь посадили дерева у нашому місті, яке страждає від несанкціонованих порубок та випалювань. Знаково, що саме Палац молоді та студентів надав ділянку для вербовової алеї.

Етап для приязних господинь. Під час цього етапу, який теж проходив у Палаці молоді та студентів, дівчата проявили себе як майстрині кулінарної та кондитерської справи. Адже кожна не лише почастувала суддів своєю коронною стравою, а й розповіла, як вона готується та як подається до столу. Крім того, продемонстрували конкурсантки й уміння підтримати розмову з гостями, розповісти про себе, відповісти на питання.

Етап модельний. Цей етап приймало кафе «Зефір». На цей час майбутні Місс проявили себе як моделі, здатні дефілювати, позувати перед камерами, демонструвати одяг та взаємодіяти одна з одною під час шоу-програми.

Онлайн-етап. В інтернеті, на сайті Палацу молоді та студентів були розміщені фото всіх учасниць. Інформація дублювалася у соцмережах. Кожен охочий міг віддати один голос за свою обраницю. На часі голосування закрите. І за попередніми підсумками відома переможниця.

«Ми не називаємо поки імена переможниць на етапах. Їхні імена будуть оголошені в залі у неділю, сьомого квітня, - каже пані Алла Кашицина. – Скажемо тільки, що буде 10 номінацій. І долю однієї з них вирішить не журі, а глядачі прямо під час шоу».

То приходьте, квитки в касі ще є. На додачу до них кожен глядач отримає картку для голосування й зможе допомогти з визначенням однієї з призерок!

Олена МАЛЯРЕНКО

P.S. Варто відзначити, що тільки під час фіналу, тобто сьогодні, стане відомо, хто ж із дівчат потрапить на відбір для участі у конкурсах державного рівня Королева України та "Місс Україна" без регіонального відбору. Отож, вболіваймо за наших красунь.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів