Чому насправді усунули херсонського губернатора?

Як стало відомо, ще 5 квітня Андрій Гордєєв написав заяву Президентові України про звільнення з посади за власним бажанням...

Історія носить підґрунтя кримінально-політичного забарвлення і такого розвитку подій слід було очікувати, адже вважається, що пан Гордєєв є одним з основних фігурантів у так званій «Справі Гандзюк».

Ніхто, ніколи, ніяким чином не довів, що він, так само як і його заступник пан Рищук, і голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер хоч якимось боком та причетні до цієї справи.

Все «звинувачення» базуються (і одразу закінчується) на рівні чуток, пліток, емоцій та маніпуляцій, які народжує каста так званих «активістів», які чомусь вирішили, що слід «призначити» винними саме цих осіб.

У слідства немає жодних доказів та більш-менш правдивих пояснень, але «активісти» так вирішили і для того, аби їх заспокоїти хтось вирішив, що вони «праві». Втім, залишимо цю історію на совісті тих, хто її народив...

Що ж стосується справжніх причин звільнення Гордєєва, то певні джерела говорили, що відставку слід було очікувати давно... А тут є «нагода» - провал голосування у першому турі за «сюзерена».

Втім, для Андрія Анатолійовича це на сьогоднішній день найкращій і найменш болісний варіант. У відставку йде сам, кримінальних справ по ньому немає. А тому спати може більш-менш спокійно.

Вся ця вакханалія зі справою Гандзюк скоріш за все «зійде нанівець» після інавгурації нового Президента. І справу або почнуть розслідувати спочатку і по-справжньому, і дійсно знайдуть замовника, а не «цапів відбувайлів», або про неї просто забудуть (політичне підґрунтя змінилося).

І все ж, головна причина відставки не «справа Гандзюк», обізнані люди кажуть, що за останні кілька днів з ОДА пішли одразу кілька знакових фігур, і це не даремно...

Кого б не призначив Порошенко зараз керівником, він буде «Халіф на годину», адже новий президент скоріш за все почне з того, що вже у червні почне змінювати керівний склад адміністрації, а потім голів своїх адміністрацій на місцях. Попереду чергові вибори – парламентські, і до них слід готуватися.

Давайте спробуємо повірити, що Володимир Олександрович не почне з того, чим закінчили всі його попередники – побудови власної владної структури. Знову хочеться вірити у «світле майбутнє»...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів