Семінар для херсонських роботодавців

Вчора, 4 квітня, на базі Херсонського обласного центру зайнятості відбувся консультаційний семінар «Вимоги до оформлення працівника.

Оформлення кадрової документації, що вимагають при перевірці інспектори Держпраці» для 40 роботодавців з числа малого та середнього бізнесу міста.

Захід пройшов за участю представника Головного управління Держпраці у Херсонській області та представника громадської організації Херсонського обласного тренінгового центру «Вектор розвитку», а також фахівців міського центру зайнятості.

На початку семінару заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Португальська зазначила, що співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами в пріоритеті обласної служби зайнятості, адже вирішення питання зайнятості населення неможливе без взаємовигідних партнерських відносин.

Головний інспектор Головного управління Держпраці України в області Ірина Фисина ознайомила з повноваженнями Держпраці при перевірці підприємств та умовами їх проведення, а також зі штрафними санкціями за порушення законодавства про працю.

Консультант з управління персоналом, фахівець з ведення кадрової документації Ольга Єщенко розповіла про ведення кадрової документації для ФОП та малого підприємства.

Під час зустрічі присутні обговорили низку актуальних питань щодо оформлення найманих працівників відповідно чинного законодавства та отримали додаткову інформацію з ведення кадрової документації.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів