Херсонські "Крила Янголів" отримали подарунок

Сучасний телевізор для реабілітації діток Херсонщини різних соціальних категорій - такий вклад зробив лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков,до відкриття першого в області соціально-психологічного ресурсного Центру для дітей "Крила Янголів".

Зараз у приміщенні Центру завершуються ремонтні роботи і вже незабаром, 13 квітня відбудеться довгоочікувана офіційна церемонія відкриття.

"Дітки зберуться у стінах нового центру, а там вже з перших днів у них буде можливість дивитися розвиваючі мультики, займатися рухливою гімнастикою та відеоіграми, - ділиться міркуваннями Юрій Рожков.

- Дуже добре, що громадська організація "Всеукраїнське об'єднання активних та ініціативних матерів України "Мама ЮА" звернулася до мене заздалегідь і ми встигли зробити все завчасно! Адже це комфорт для наших особливих діток!

Дуже хочу, щоб вони почувалася в Центрі як вдома, але разом з тим були у соціумі: спілкувалися, дружили між собою і розвивалися!"

Представник об'єднання "Мама ЮА" Наталя Костик-Устенко, від імені дітей і батьків подякувала Юрію Рожкову за такий необхідний подарунок і підкреслила: "Цей соціальний заклад "Крила Янголів" буде працювати безкоштовно для категорійних діток і у ньому планується проведення багатьох цікавих і корисних занять за різними розвиваючими напрямками.

Тому ця велика сучасна плазма в ігровій кімнаті буде завжди дуже доречною! Ми щиро вдячні Юрію Рожкову, лідеру Громадської платформи "Добро переможе" за постійну підтримку і за Добро, що він багатьом дарує!"

"Добро переможе"
- громадська платформа Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів