На Херсонщині відновлюють зелені оази

Громади приморських районів Херсонщини започаткували активне відновлення лісових насаджень коштом місцевих скарбниць і спонсорів.

У райцентрі Каланчак, приміром, з допомогою небайдужих людей заклали новий парк, який нарекли «Козацькою дібровою». І недарма — віднині тут ростуть сорок дубів, десятки каштанів і ясенів.

Ще більше коштів у схожий, але масштабніший проект вкладає громада села Щасливцеве на популярному азовському курорті Арабатська стрілка в Генічеському районі. Тут почали садіння 2,5 тисячі дерев різних порід, спеціально придбаних у розпліднику, навколо сіл Щасливцеве та Генічеська Гірка.

Для Арабатки це дуже актуально, оскільки насадження тут занедбані, а частково й вирубані. «Дикі» туристи, учасники пікніків на узбережжі щоліта нівечать зелені оази, вирубуючи дерева й навіть чагарники на дрова, облаштування навісів для тіні тощо. А потім рахунок збитків іде на сотні тисяч гривень, адже виростити дерева на піщаних безводних ґрунтах важко і дорого.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів