Студенти-художники ХДУ представили херсонцям свої творчі роботи

Вчора, 2 квітня, відбулося відкриття обласної виставки декоративного мистецтва. У виставковій залі Херсонської організації Національної спілки художників України поруч з арт-об'єктами херсонських художників були представлені й творчі роботи студентів кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Херсонського державного університету.

На захід завітали народний депутат України Олександр Співаковський, декан факультету культури і мистецтв ХДУ Микола Левченко та старший викладач кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Зоя Гуріч.

Виступаючи перед присутніми Олександр Співаковський зазначив, що кожна робота, представлена на виставці, унікальна й фантастична. «Щоб їх створити, треба мати особливу душу і серце. Це особистості, які бачать за горизонтом. У цьому і є сенс творчості – бачити те, що відбувається за горизонтом. І це дає надію, що високе мистецтво буде не лише у великих містах України, але й у Херсоні. Адже все починається з культури та духовності», – наголосив нардеп.

У свою чергу, декан факультету культури і мистецтв ХДУ Микола Левченко зазначив, що мета виставки – популяризація серед населення творів декоративного мистецтва херсонських майстрів. «Для чого вони створюються? Для того, аби популяризувати мистецтво серед людей, щоб люди, знайшовши п'ять хвилин часу, зайшли до цієї виставкової зали та отримали власне відчуття від спілкування з творчістю та мистецтвом», – сказав Микола Левченко.

Зазначимо, що виставка – це спільна робота представників Херсонського державного університету та Херсонського національного технічного університету. Загалом на експозиції представлено творчі роботи, половина з яких – твори студентів херсонських вишів, виконані у різних техніках. Зокрема, 12 робіт саме студентів нашого навчального закладу.

Тож виставка декоративного мистецтва триватиме у виставковій залі Херсонської організації Національної спілки художників України протягом двох тижнів. Усі охочі доторкнутися до декоративного мистецтва матимуть можливість отримати естетичну насолоду від арт-об'єктів студентів Херсонського державного університету.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів