Комунальному флоту Херсона матросів не вистачає

Нестача кваліфікованих кадрів дошкуляє навіть комунальному флоту Херсона. Якщо із капітанами та механіками тут проблем жодних,то двох матросів-мотористів не вистачає.

Тобто на один з п'яти пасажирських теплоходів, взятих у бербоут-чартер комунальним підприємством «Херсонкомунтранссервіс», укомплектувати команду неможливо.

На перевезеннях, щоправда, це не позначиться, бо з п'яти річкових трамвайчиків у рейси пониззям Дніпра поки що ходитимуть лише три, а на інших завершують ремонтні роботи.

— З початку і до кінця навігації членам команд встановили сорокавідсоткову надбавку до зарплати. У матросів-мотористів вона мінімальна, тож з урахуванням надбавки можемо сплачувати їм близько шести тисяч гривень на місяць. Це не так багато, — погоджується директор КП «Херсонкомунтраснсервіс» Павло Макейчик. – Однак збільшення зарплат потягне за собою і подорожчання квитків, а вони і так нинішньої весни коштують тридцять гривень «в один кінець». Аби платити матросам більше, треба або підвищувати ціни на квитки, або збільшувати компенсацію витрат з міського бюджету. І той, і другий варіанти прийнятними не здаються.

"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів