Павло Потоцький: Ми маємо забезпечити надання якісних медичних послуг населенню Олешківського району

На виконання заходів районної програми розвитку закладів охорони здоров'я Олешківського району на 2018 – 2020 рокина 41 сесії Олешківської районної ради депутатами було виділено 1 100 000 грн для придбання відеогастроскопа і відеоколонскопа.

Проводив нараду очільник депутатського корпусу Павло Потоцький. Присутні жваво обговорювали технічні характеристики колонскопа і гастроскопа відомих брендів «Фуджи», «Олімпус», «Пентакс» та інших.

На медичному ринку є чимало пропозицій щодо вищевказаного обладнання, але як придбати якісне, щоб відповідало вимогам сучасності – головне питання порядку денного засідання, в якому взяли участь депутати представницького органу влади, медичні фахівці, керівники первинної та вторинної ланок галузі охорони здоров'я Олешківського району.

Депутати заслухали спеціалістів з гастроентерології, онкології та хірургії, телефонували до Запоріжжя та Львова, аби проконсультуватися з даного питання, намітили покрокові етапи проведення тендеру.

"Ми маємо забезпечити надання якісних медичних послуг населенню. Нове обладнання дозволить у більш зручний для медиків та пацієнтів спосіб здійснювати діагностику захворювань, спостереження стану хворих у динаміці та контроль лікувального процесу", – підсумував засідання голова районної ради Павло ПОТОЦЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів