Поліція контролює перебіг виборів на Херсонщині

Сьогодні, 31 березня - у день виборів на пост Президента України, поліція Херсонської області продовжує працювати у посиленому режиміта оперативно реагує на всі події та повідомлення громадян про порушення виборчого законодавства.

Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков, станом на 14:00 годину органи поліції зафіксували 16 заяв та повідомлень, пов'язаних з порушенням виборчого законодавства. З них: 6 – відсутність громадян у списках виборців, 3 – пошкодження бюлетенів, 2 – незаконна агітація та інші. Також відкрите одне кримінальне провадження за ч.2 ст.158-2 Кримінального кодексу України за фактом пошкодження виборчої документації у смт Нижні Сірогози.

Для забезпечення безпеки виборців та недопущення правопорушень на 723-х виборчих дільницях несуть службу 2000 поліцейських та понад 660 працівників служби з надзвичайних ситуацій. Правопорядок на вулицях забезпечують майже 670 правоохоронців з числа працівників поліції та військовослужбовців Нацгвардії. Також в усіх населених пунктах чергують посилені слідчо-оперативні групи поліції.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

У цілодобовому режимі діє Ситуаційний центр, працівники якого відслідковують, фіксують та перевіряють всю інформацію.

Працівники поліції закликають громадян не порушувати виборче законодавство, адже за це передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. У разі виявлення порушень, повідомляйте за телефоном «102».

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон