Представники влади Херсонщини голосують за європейський вибір країни

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордеєєв та народний депутат України Олександр Співаковський прийшли на виборчі дільниці з родинами, щоб підтримати європейський вибір та сталий розвиток країни.

"Щойно віддав свій голос за продовження європейського курсу України на виборчій дільниці N 650058, що у Томиній Балці Білозерського району", - повідомив у соціальній мережі голова ХОДА Андрій Гордєєв.

"Прийшли голосувати всією родиною, з онукою, бо хочу, щоб вона бачила, що вибір - це одна з цінностей нашої демократичної держави, - заявив нардеп Співаковський.

Сьогодні ми обираємо Президента України та майбутнє, яким шляхом йтиме наша держава протягом наступних 5-ти років. Це громадянський обов'язок, який об'єднує нас, українців! Мій вибір - соборна та незалежна Україна!


Свій голос я віддав за кращу долю наших дітей та онуків, стабільність України, її майбутнє, європейський вибір та сталий розвиток", - повідомив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон