Андрій Гордєєв: Думайте над словами архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента

«У зв'язку з особливою відповідальністю, яка покладається на кожного з нас, враховуючи необхідність захистити державність України,її єдність і суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь. Звертаючись до Господа з молитвою, ми просимо благословення для нашої держави України.

Здобувши незалежність України, отримавши єдину помісну православну церкву, ми також отримали і відповідальність. Тому треба думати про те, що наше спільне завдання це збереження держави і єдності України.

У багатьох випробуваннях Господь завжди з нами, він посилає мудрість і сили діяти згідно з законом, і вимагає думати про наслідки.

Нині, ми обираємо главу української держави і треба думати як зробити правильний, вірний вибір, бо від цього залежить наше майбутнє. Від голосу кожного, від його рішення у день голосування, залежить яким буде наше спільне майбутнє. З нами Бог і з нами Україна!» - звертається до всіх Владика:

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів