Завдання депутатського корпусу Олешківської райради - створити умови для якісної шкільної освіти

На цьому наголосив голова районної ради Павло Потоцький, який разом з депутатами, з робочим візитом побував у Олешківській гімназії, аби проінспектувати як ведуться роботи по створенню ресурсної кімнати і медіатеки.

Нагадуємо, що депутатським корпусом Олешківської районної ради виділено 365 000 грн на поточний ремонт та 164 281 грн для облаштування цих об'єктів.

Спочатку оглянули ресурсну кімнату — окремий клас для дітей з особливими освітніми потребами, де вони можуть навчатися за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога, а також додатковий інструмент для психологічної та фізичної адаптації дітей з інвалідністю.

Потім медіатеку – кімнату, за допомогою якої можна буде залучати учнів до мультимедійного простору.

Яскрава і світла зала з трьома розмежованими зонами, диванчики, крісла та пуфики, пересувні столики і, звичайно, ноутбуки і стелажі з новенькими підручниками – все це надзвичайно потрібне для школярів, аби вмить поринути в атмосферу захоплюючого світу книжок.

З боку інспектуючих виникло чимало критичних зауважень та запитань до виконавців ремонтних робіт.

"Загалом у Олешківському районі згідно з планом розвитку інклюзивної освіти заплановано відкриття ресурсних кімнат і медіатек у кожній школі. Адже ми прагнемо, аби вони були в усіх навчальних закладах нашого краю.

- Задача депутатського корпусу в тому, щоб створити рівні умови для якісної шкільної освіти незалежно від місця проживання та стану здоров'я дитини: у віддаленому селі, чи в місті. Сьогодні ми виховуємо майбутню інтелектуальну еліту для нашого краю і всієї країни!,- зазначив голова Олешківської районної ради Павло Потоцький.

Під час робочого візиту очільник представницького органу влади зі своєю командою однодумців відвідав також інші класні кімнати Олешківської гімназії.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів