Нові подробиці скандальної ситуації в Олешківському районі

Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький розкрив нові подробиці скандальної ситуації навколо Центру культури та дозвілля Олешківського району та його керівника Міненкова С.М.

Нагадаємо, що стосовно директора Центру культури та дозвілля було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 статті 191 та ч. 1 статті 366 КК України, а саме за незаконне присвоєння коштів районного бюджету. 11 березня 2019 року Цюрупинським районним судом його було відсторонено від посади.

Однак з боку громадськості та Олешківської районної державної адміністрації лунають звинувачення на адресу Олешківської районної ради та її голови Потоцького П.Б. який, нібито, був ініціатором відкриття кримінального провадження відносно директора ЦКД Міненкова С.М.

Однак ці звинувачення на адресу Олешківської районної ради та її голови Павла Потоцького не ґрунтуються на жодних доказах та нічим не підтверджується. Навпаки справжнім заявником, по цьому кримінальному провадженню є Олешківська районна державна адміністрація в особі завідувача сектору аудиту РДА.

Копія заяви в поліцію за цим фактом додається:

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон