Про що говорили у Верхньорогачицькій селищній раді на Херсонщині

Вчора, 26 березня, фахівцем відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Великолепетиського міжрайонного управлінняГоловного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено робочу зустріч з головним спеціалістом Верхньорогачицької селищної ради та начальником комунального підприємства «ВКГ селища Верхній Рогачик».

Під час зустрічі розглядалось питання стану санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів Верхньорогачицької селищної ради та заходів, що проводяться відповідно до прийнятої селищної програми «Благоустрій на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням VІІ сесії від 23.12.2015 року №56, «Правил благоустрою населеного пункту», розроблених та погоджених 25.02.2011 року, та затвердженої Схеми санітарного очищення території.

Виконавцем робіт з санітарного очищення є КП «ВКГ селища Верхній Рогачик».

Для збору побутових відходів на території селища встановлено 41 контейнер, вивезення яких здійснюється автотранспортом КП «ВКГ селища Верхній Рогачик». За розпорядженням голови Верхньорогачицької РДА під місце видалення твердих побутових відходів відведено земельну ділянку загальною площею 3,0 га, власником якою є Верхньорогачицька селищна рада.

Утримання в належному стані місця видалення відходів та недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ на території селищної ради знаходиться на постійному контролі фахівців Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Так, за минулий період було виявлено три стихійних сміттєзвалища, про що доведено адміністрації селищної ради, яка вжила відповідних заходів з їх ліквідації. Головою Верхньорогачицької селищної ради прийнято рішення «Про організацію проведення місячника санітарної очистки та благоустрою в смт Верхній Рогачик», під час якого підприємствами та організаціями селища проводиться прибирання території від сміття, озеленення, висаджування дерев.

Також, під час зустрічі обговорене питання забезпечення населення якісною питною водою відповідно до вимог Державних санітарних норм та правил ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Наголошено на обов'язковому проведенні виробничого лабораторного контролю безпечності та якості питної води з джерела питного водопостачання, водопровідної мережі згідно з затвердженою програмою.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон