Херсонщина: через навчання – до робочого місця

В понеділок, 25 березня, розпочалося навчання 9 осіб з числа безробітних за професією «Водій тролейбуса» за рахунок Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

У ході навчання, що буде тривати близько 5 місяців, слухачі опанують теоретичний курс за рядом дисциплін (будова та технічне обладнання тролейбуса, правила дорожнього руху, основи безпеки руху тощо), пройдуть практичне навчання на учбовому тролейбусі й стажування на пасажирському рухомому складі.

По закінченню навчання всі слухачі отримають документ встановленого зразка та будуть працевлаштовані на Міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» за набутою професією.

З огляду на те, що МКП «Херсонелектротранс» відчуває постійну потребу в кваліфікованих кадрах, співпраця між Херсонською обласною службою зайнятості та підприємством триватиме і далі. За час співпраці, за направленням служби зайнятості, 41 безробітний вже отримав професію «Водій тролейбуса».

Довідково: Міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» - єдине підприємство-навчальний заклад в області, яке має ліцензію на професійно-технічне навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації за професією «Водій тролейбуса» та може здійснювати підготовку робітничих кадрів для потреб підприємства.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів